EX Creative Commons License 2000.07.04 0 0 218
Valaki!

"a Fradit Féltők probálkozásait úgy érzem,mint a korábbi rablók elkeseredett harcát,hogy valami további konchoz jussanak"

Esküszöm ez a legtalálóbb megfogalmazás velük kapcsolatban!

Lörinc!

Még egy adalék: A Fradit Féltők nagyrésze az elnökség tagja volt akkor amikor a bajok kezdődtek!Akkor szerintem ők is hibásak a jelenlegi helyzetért!
Amikor az elnökség megszünt pozició nélkül maradtak.
Ekkor halt meg Mészáros "Dodó"bácsi a Baráti Kör
elnöke.Aki fél évvel a halála elött,elkezdte szervezni,hogy átadja a Baráti Kör vezetését a fiatal szurkolóknak.Mert ahogy ő mondta a Baráti Kör régi funkciója a pénzmosás megszünt,
ezért új feladatot kell meghatározni.Nevezetesen a Baráti Körnek kell betölteni azt az űrt,hogy az ország legnépszerűbb csapatánál senki nem foglalkozik a szurkolókkal!De ő már ehhez túl öreg és különben is a mai szurkolók jobban tudják,hogy mi kell a társaiknak.
Rendes ember volt,Isten nyugosztalja !
A pozició nélkül maradtak természetesen másképp gondolták és rögtön lecsaptak a Baráti Körre!
A lényeg,csak valami poziciójuk legyen a Fradinál!

Nem számít,hogy szinte alig járnak meccsre.
Nem számít,hogy nem tudják mi az az ultra.
Nem számít,hogy az általuk mostanában annyit emlegetett népes szurkolótáborral azóta sem törődik senki.
NEM SZÁMÍT,CSAK A POZICIÓ MEGLEGYEN!

Szerinted a Takács szereti a tekét,vagy csak a pozició miatt ő a tekeszakosztály elnöke?
S ha mondjuk poziciót kapna a labdarúgóknál,mennyire viselné a szivén a tekézők sorsát?

Valaki-hez hasonlóan én sem kaptam soha egy fillért sem a Fraditól.
És én sem akarok senkit védeni.
De meggyőződésem,hogy a jelenlegi helyzetben teljesen mindegy,hogy ki a szakosztályvezető vagy a technikai igazgató az egész rendszer attól még szar.Pont ezzel hülyítenek minket évek óta,hogy xy
a hibás és ha ő elmegy akkor minden jó lesz.
Ezzel terelik el a figyelmet az igazi hibákról!

Előzmény: Valaki aki ott volt (217)