Lorinc_d Creative Commons License 2000.07.04 0 0 215
Valaki, EX, Robi

Takaccsal es Jakabhazyval szemelyesen csak egyszer talalkoztam akkor viszont vagy 2-3 oran at dumaltunk foleg ok beszeltek. Ram jo benyomast tettek, igaz azert a dolgok megvalositast illeto gyakorlati dolgok kerdeseben nem voltak meggyozoek (Jakabhazyrol meg hallottam mastol rossz velemenyeket olyantol aki majdnem rokoni kapcsolatba kerult vele anno de szerintem ez kevesbe lenyeges). Szerintetek inkabb vetites az egesz. Hat nem tudom, nem hinnem hogy ennyire megetettek volna, vagy legalabbis ha igen akkor nagyon ugyesen csinaltak.
Nem tudom hogy hova vandorolt a teglajegyekbol befolyt penz, ha igaz hogy a Takacs cegehez akkor... Mint ahogy azt sem tudom hogy az Uruguay elleni centenariumi meccsre eladott jegyekbol befolyt penz hova ment. Pedig erdekelne. Es az is, hogy miert gatyasodott ugy le klubunk ahogy, miert ures a kassza stb stb. Ebben szerintem Szivoseknak nagy szerepuk volt de valoszinu ebben n(s)em ertetek velem egyet.
Ceges penzek: ha jol tudom Galnak is volt valami benzines penz-sztorija, bar oszerinte kamu a dolog.
Robi, nekem nagyon ugy tunik hogy a Pancsics mozgatja a dolgokat a hatterbol es nem eppen pozitiv ertelemben. Szerinted ki a "leg"? Pancsicsnal nekem az sem tetszik pl. a multjaban, hogy a kommunista-bundazos idokben MLSZ elnok volt.
Valaki, nem szoktam Torgyant rendszeresen szidni, de akkor is az a velemenyem hogy azt csinalja amit Pancsics sug neki. Ti nem igy latjatok?
EX, Takacsnak azert van nemi koze a Fradihoz. Ne felejtsd el hogy tekezoink meg mindig verhetetlenek az egesz vilagon. OK, ez nem foci, de azert megis a mi dicsosegunk.
De nezzuk ugy, hogy igazatok van, Takacsek szelhamosok. Ekkor ugymond Pancsicsek oldalara kene allnunk (vagy hogy mondjam)? En erre valahogy nem lennek kepes.
Lehet hogy tevedek. Ti tuzkozelben vagytok ahogy latom (elsosorban EX es Valaki) en csak egy egyszeru szurkolo vagyok. Ha vannak infoitok osszatok meg. Jo lenne ha tudnank ezekrol a dolgokrol beszelni, higyjetek el nem a reformerek erdekelnek hanem a Fradi.
Ami Takacsekat illeti meg: van programjuk, ugy volt hogy el is kuldik a GGG-nek es felkerul a netre (ez meg tavaly decemberben volt). A dologrol azota nem hallottam.

Mas tema. Valaki, ezt mar pedzegettem mas topicokon. A mai franciakon szamonkerni Trianont oriasi butasag. A mai franciak nemhogy azt nem tudjak, mi tortent velunk Trianonban, de 10-bol 9 es fel nem tudna pontosan megmondani hogy hol van Magyarorszag. En ossze-vissza masfel-2 ev franciaorszagi tartozkodasom alatt egyetlen franciaval talalkoztam aki tudta hogy Trianon miert "emlekezetes" nekunk, magyaroknak. Kerdezte is hogy kimentem-e mar lekopni... ;-))))
Nalunk sok sztereotipia el a franciakrol amik igazak voltak az 50-es evektol ugy a 80-as evek kozepeig mondjuk, de mara mar elmultak. Foleg a fiatal generaciot illetoen. Erre rengeteg peldat tudok hozni.
A franciaknak azert drukkoltam, mert szep, kreativ tamadofocit jatszottak, az olaszok defenziv focijaval szemben. Elismerem, a dontoben az olaszok nem voltak olyan defenzivek mint pl. 10 emberrel a hollandok ellen, de a franciak voltak kezdemenyezobbek, annak ellenere hogy az olaszoknak is voltak helyzeteik (pontosan 2) a golon kivul. A franciak nem adtak fel, meg a 90. perc kornyeken is ugyanolyan nyugalommal tamadtak mintha a meccs kozepen jarnank, es ez meg is hozta gyumolcset. A francia csapat szimpatikus volt, pl. hogy Zidane es Blanc, akik a vilag egyik legjobb jatekosai, milyen szerenyen nyilatkoznak, semmi nagy melleny, nemelyik magyar "profi" nagyobb arccal nyilatkozik adott esetben.

Elnezest ha hosszu voltam, es a vegen levo offtopicert mindenkitol.