jedi1 Creative Commons License 2000.07.04 0 0 65
Sziasztok
Ha megengeditek én is hozzászólnék a témához.
Először a főnök-beosztott viszony.Ebben igazi tapasztalatom nincs, de mikor sportoló voltam a tanitványaimmal SOHA nem mentem bele még flörtölés szinten sem semmibe.Azt hiszem ha főnök lennék,megpróbálnám ezt az irányt tartani.Már csak azért is mert hiú ember vagyok,zavarna ha kétségeim lennének,hogy én kellek-e a férfi,vagy csupán a főnök.
Egyébként magában a munkahelyi kapcsolatban rosszat nem látok.Pár hónapja velem is kikezdett az egyik kolléganőm.Ő egy nagyon rossz házasságban él.Nekem meg éppen nem volt semmi komoly kapcsolatom, ki is voltam éhezve,belementem.Már az elején megbeszéltük hogy igazábol nekem nem ez a stilusom.Én is szeretnék családot,gyereket.Ugyhogy tőlem megkap mindent amit lehet, de ha feltünik egy komolyabb nő az életemben, ezt be kell fejezni.
Akkor ebbe megegyeztünk.Csakhogy mostanra ez a hölgy teljesen belémzúgott.Nem mondom, jó érzés, és jó látni ahogy egészen kivirult,csakhát mi lesz később.Nem baj az ha egy kis örömet tudunk okozni a másiknak.Csak már most félek hogyha vége lesz,ő fog nagyon szenvedni.
Nagyon nehéz dolog betartani a határokat.