Deviáns Messiás Creative Commons License 2000.07.04 0 0 616
PUHH!
Para rulez, mondhatom az utolsó pillanatban bedobott hiszterikus gyanusitásra:-)))
Újra itt a bizonyiték: hinnem kell az intuiciónak, a megérzésnek.
Mondd csak trebb, vagy Marti!
Ki lett volna a gyilkolandó?

A következö játekra máris lehet jelentkezni, amint kifújtuk magunkat.
Köszönöm a játékot mindenkinek (kivéve a házába bújtat)nagyon izgalmas szellemes menet volt!

Szubjektív értékelés:
Maminti sajnos túlparázta, ez lett a veszte, és majdnem nekem is:-((

Marti sorai között tudtam olvasni, mág akkor is ha röviden írt.:-)))

Mulan visszafogottsága arra utalt, hogy alig ha kapott szerepet és a téma sem tudott annyira illusztraciókra inspirálni, mint a hofeherkes. Majd legközelebb! Nem baj ha nem a jatekot illusztralja:-)))

KAGE szerintem túlkavarta, egyszer-kétszer, ami majdnem végzetes lett, de a hosszú napok megmentették:-)))

Chino-san lelkesedese majdnem megtevesztett, de amikor higgadtabban irt, akkor mar biztos voltam benne is.:-)))

macskamati csillogó szövegeivel a következö játekot is fogja gazdagítani, mert ö a ko-JV:-)))

Gently beretvalogikája és humora sopk kellemes percet szerzett a gyaloglón is, végre valaki, aki nem sértödik meg, ha gyanuba fogom, hanem észérvekkel jön:-)))

Fist nem tudott kibontakozni, hála KAGE remek szimatának:-)))

trebb játekvezetése visszafogottságával és hallgatagságával még izgalmassabbá tette, a nagyleküsége meg megmentette a játekot, hisz ha nem várja meg Gentlyt, akkor most sorsolhatna:-)))

Na gyertek a következöbe
CV+jelszó
Amint megvan a X ember (romai szám) azonnal inditunk, addigra macskamati is meggyógyul.