Kami Kaze Creative Commons License 2000.07.03 0 0 topiknyitó
Kedves Látogató!

Bizonyára neked is van.

Én viszont éppen az ilyen érdekes oldalak gyűjtésére szakosodtam. Több száz honlapot
nézek hetente, keresem a kagylókban a gyöngyöt (találtam is párat) és lehet, hogy a te honlapod elkerülte fogyelmemet.

Mi az ami érdekel? Minden. Elsősorban politikai, irodalmi, zenei témájú magánlapok, egyéni kezdeményezésű civil szervezetek, baráti társaságok lapjai. Túracsoportod van, (vizi, gyalog,
kerékpár) extrém sportot űzől, bármilyen klubot, társaságot szervezel, egy jó hobbid van, vagy éppen a férfiak, nők érzelmi életéről, társkeresés elméletéről, divatról, földönkívűliekről szól a lapod? Vagy éppen jó játékok leírását tartalmazza? Különösen érdekel.

Van neked ilyen lapod? Kattints IDE .és add meg az URL-jét. Ha bekerül lapod, azt így naponta még többen megnézik, hiszen bannerral, közvetlenül a téma alá rendezve táblázatban találják meg.

Keresem : Vizitúrák részletes útvonalleírásai Dunán, Tiszán, a környező országok folyóiban.
: Akár ideiglenesen is elérhető anonim szerverek
: Kényes témájú politikai honlapok
: Merész alternatív irodalom, képzőművészet
: Híres politikai, gazdasági főszereplőkkel kapcsolatos honlapok
: Praktikus tanácsok, ötletek bármilyen témában
: Letölthető elektronikus könyvek (Bármilyen műfajban, témában, bármelyik írótól, akár tőled is)
Továbbá fentiek.