Bolero Creative Commons License 2000.07.01 0 0 62
Sziasztok!
Mivel zöldfülö vagyok még az efféle beszélgetésbe
nem tudom hogy hozzá szoljak -e?De mint látjátok megteszem. Elolvastam a topiknyito irását. Én a másik nem felöl közelitem meg a dolgot, mivel én oda tartozom.Arégi munkahelyemen megtetszettem a fönökömnek.Én nem akartam tudomást venni rola de egy idö után nekem is tetszett a dolog.A közös munkatársunk a fönök nagy haverja volt,nekem akkor még csak jó barátom.Rábeszélt hogy menjünk el vacsizni hármasban. Belementem, bár ne tettem volna! Nem szoktam inni.de akkor valahogy máshogy esett,és megesett a dolog,Nem mondom nem volt rossz.De ami utána következett az egy pokol volt.Még ma is ha rá gondolok nagyon szégyenlem magam.De talán a sors közbe szolt mert a cég tönkre ment.Párszor még keresett de én nem akartam látni,mivel ö családos ember,és arra nincs mentség ha miattam mentek volna szét.A helyzet pikantériálja hogy az akkori barát most az életem párja. Szoval ha valaki erre jár és elolvassa ezt a kicsit furára sikeredett irást gondolja meg hogy jó lesz.e neki ha a munkahelyén keres partnert magának. Nem biztos hogy neki nem sikerülhet,de nehéz egy ilyen dolgot felvállalni a munkahelyen.