trbvszkij Creative Commons License 2000.06.28 0 0 269
Sziasztok!

Remelem szerveztek meg masik talalkozot is a nyaron, mert erre sajnos nem tudok elmenni. A biztositonak koszonhetoen meg hozza sem kezdhettunk a javitashoz. Hihetetlen, mire nem kepesek. Tobb, mint ket hete tart a procedura.. :(

Mas. Olvastam ma egy CKM-ben, hogy a vilagon jelenleg (illetve akkor, lehet, hogy nem a legfrissebb szam volt) 5 olyan autotipus van, ami legalabb 50%-kal biztonsagosabb az atlagnal. Talaljatok ki, az otbol ketto milyen markahoz tartozik:) (a 9-5 raadasul nem is szerepel a tesztben!!) Nem gondoltam, hogy ekkora a foleny. :) A Volvos bajtarsak kedveert megemlitem, hogy termeszetesen Volvo is szerepel az Otok kozott.

Megint mas. Bocs ezert a sok lecsoert, de ma valahogy kikivankozik belolem.
Jartatok mar www.saab-900.com-on? Ugyanis a vilag legrosszabb jelmondatat sikerult kitalalniuk....
The Saab 900, build quality of a Mercedes, safety features of a Volvo and much much cooler than a BMW. Fuj. Szerintetek szabad kedvenc jarmuvunket hasonlitgatni egyatalan?
Mondjak a Mercedesnel, hogy Build quality of a Saab, a Volvonal, hogy Safety features....:))

Bocs az ekezetek hianyaert, meg mindig rosszalkodik a netscape.

Sziasztok,
trbvszkij