Csikasz58 Creative Commons License 2025.02.08 0 0 39351

Igen, ezt a 200-as gépet néztem ki magamnak. 160-ért már néhol meg lehet venni. Ennyit megérne nekem ez a kis kínai.

Előzmény: idejétmúlt (39349)