Semmi Cicó Creative Commons License 2000.06.27 0 0 27
Hali !
Van egy komoly problemam. Kicsit bonya, de aki megoldja, vagy legalabb megmondja, hol a hiba kuldheti a kivansaglistat ( ha nagyon hosszu, akkor tovabbitom a telaponak ). Naszoval. Adott 1 db laptop. JAccani kellene. ezert beszerez noname joysitck + pcmcia kartya. A joy igen hamar elkezd hulyeskedni, a gombok csak akkor mukodnek, ha a kart legalabb kb. 25% balra altolom, jobbra pedig nem lehet a max. kiterest elerni ( ertsd: balra jobban tud fordulni a repcsi, mint jobbra. Jobbra egyebkent sem erdemes repulni, mert nem tucc loni. Szoval legjobb, ha csak balra repulsz, korbe-korbe. ) Gondoltam, rossz a joy. vettem egy vadiuj logitech wingman interceptort. kb. ket ora jatek utan - tehat nem rogton !!!!- ugyanaz a hiba. ELgondolkoztam. Arra gondoltam, hogy a csatolo pcmcia kartya ( vagy driver ) a rossz. Idokozben beszereztem egy docking stationt, amin volt game port. Ezen a game port-on keresztul is fellepett a hiba. Na most itt tartok. Mit erdemes csinalni meg ? itten van az email cimem ahova a megoldast + kivansaglistat varom.

nadzon@writeme.com

Előzmény: greg5 (26)