MemetikaTan
2025.02.01
|
|
0 0
3533
|
Nekem már megvan a "világhíressé" válásom témaköre ( logika és kognitív tudományi terület) és nagyon is előre haladott állapotban. Ami sokkal jelentősebb is, mint egy elméleti fizikus hibáinak javítgatása. Különben is aki Gödellel haverkodott ... nos azzal nem nagyon szeretnék bővebben foglalkozni. Gödel sokkal, nagyobb "falat". De a feltárásaimban ő is csak mellék-szereplő.

Úgy hogy Te szedd össze magadat, mert a témád a Szuper / Semmi Fizika elhalóban van és lassan emléke sem fog maradni.
|
Előzmény: JimmyG (3532)
|
|