Alex Raps
2025.01.17
|
|
0 1
110600
|
Béläm. Azt nem tudom hogy Te honnan gyüttél', de ahol én élek ott a gazdagabb (és ez csak egy egyszerűsítés azoknak akik folyton az egyszerű válaszokat keresik) mindig is többet fogyasztott. Mondok erre több egzakt példát is. Ingatlan, hifi és mint az általánosan is ismert az élelmiszerek sem egy árkategóriában vannak. Vagyis nem kommunista módra gondolkozva azzal tervezünk hogy mindenki lakótelepen lakik és 80 eFt-ért vásárolt hifit hallgat und csak rántott húst eszik és ezekből mindből értelemszerűen egyet (na jó a ránmtott husiból becsúszhat a kettő is), hanem azzal hogy egy 300 milliós forgalmi értékű házikó háromszor annyiba kerül mint egy 80 nm-es 3. emeleti lakás a belvárosi társasházban, illetve a módosabb zenehallgató 80 eFt-ért csak az egyik hangfalkábelt vette meg a szükséges kettőből vagyis a zenehallgatás több milliós hakni. Az élelmiszerre visszatérve pedig van akinek ünnepi kaja fogalomkörében van a marha és másnak ez csak egy választás (például mára) és még sorolhatnám. Aztán még mindig nem is a gazdag-szegény kérdéskörében mozgunk csak a módosabb és a nem módos mintát vizsgáltuk meg. ..és kurvára nem érdekel a szegényekkel bezzegezés, mert csak arra való hogy mossák vele az ember agyát. Csak a magad mintájának szemszögéből beszélj. Mivel van adatkapcsolatod és hozzá szabadidőd is hogy ide beírjál nem lehecc' szegény ember. Akkor miért róluk beszélsz? Ráadásul hülyeséget mondasz, mert lakni kell és ez a legnagyobb költség, közlekedni kell és a biztosításokat is fizetni kell. |
Előzmény: Toilet Duck Antilimescale (110575)
|
|