Csekk Creative Commons License 2000.06.25 0 0 642
Andzsin!
Ezzel én is így voltam, egészen addig amíg a mitológiák felé nem fordultam a kérdéseimmel.
Régebben mint geológus igencsak utánanéztem annak, hogy mi van a föld ásványkincseivel. Hogy miért néztem utána?
Nemere István "rejtélyes elődök" című könyve hatására történt, mert magyarországon ő volt az első akinek nyomtatásban megjelent az, hogy magasan fejlett elődeink lehettek.
Namármost szerintem egy magasan fejlett kutúrához, az időn kívűl két fontos dolog szükségeltetik.
Az egyik egy megfelelő nagyságú egyedszám, a másik pedig valamiféle technikai civilizáltság, vagy irányultság.
ha ez megvan akkor már csak a "kényszer" szükséges, és megvan a fejlett civilizáció.
Igen ám, de akkor van egy jó kis dilemmánk.
Hol volt az a földrésznyi földterület, ahol ezt véghezvitték, mert a nyersanyagok sehol sem hiányoznak a földön. Ráadásul az a minimálisan szükséges nagyságú szárazulat eltünése nem történhet meg nyom nélkül. Ekkora nyom pedig nincsen sehol. (agyonfényképeztük már a földet már a műholdakról)

Viszont nem szabad figyelmenkívül hagyni az őstörténelmet. az tele van olyan adatokkal, amik hihetetlenül fejlett technikát sejtetnek.

Továbbá azt is figyelembe veszem, hogy egy kozmikussá vált humán faj, már nem kell, hogy feltétlenül bológiai alapokkal rendelkezzen.
Tehát adott esetben teljesen más értékrenddel tevékenykedtek nálunk.

Itt is van néhány jó hozzászólás ezzel kapcsolatban:
http://index.hu/forum/forum.cgi?a=t&t=9017589&uq=138

Üdv:
Csekk

Előzmény: andzsin (641)