Ravenblack Creative Commons License 2000.06.23 0 0 19
Avi!

És honnan tudod, hogy a valami elleni támadásra, valami elpusztítására irányuló akarat nem Istentől van-e? :))

Mi is történt a babiloni fogság előtt?
(hú, remélem most megfogtalak Master of passzivítás)

Saját gondolataink nem lehetnek Istentől?

Goodmen!

Te véletlenül nem Jehova Tanúja vagy?:))

Leon!
off leszek, de
A HGY, az tényleg nagyon elvetemült. 4 éve egyszer majdnem "megtérítettek". Komolyan mondom, akkoriban is kő ateista voltam, de elmentem poénból egy gyűlésre, mert meghívott egy ismerősöm, és így visszagondolva alig hiszem el, de ott akkor, majdnem beálltam a csordába. Valami olyan "agykontroll" működik ott, amit egyszerűen nem lehet leírni, én még olyat nem tapsztaltam, az leírhatatlan. Én is velük énekeltem az "erős vár a mi Istenünk" c. dalt...
Ami viszont még durvább, az az efféle gondolatok: "mi bajotok a pénzzel, az jó dolog"
,meg hogy Németh Sanyi ezerrel szidja Európa "fasiszta" államait, főleg a spanyolokat. Meg hogy a kereszt az náluk valamiért hiánycikk, meg hogy újabban Dávid-csillagos ajándéktárgyakat osztogatnak a híveknek(a nagyimamám gyülis, úgyhogy ez saját tapasztalat). Ez gyanús. Meg hát az évente a hívek tizedeiből befolyt milliárdokból nem csarnokot, hanem több Népstadiont is lehetne építeni... Nos igen, tudom, ez nem az a topic, elvetettem a súlykot. Bocs Skorzeny!