ADAM17 Creative Commons License 2000.06.22 0 0 21
HAJRA MAGYAROK!!!!!

Nahat ennyi sirankozo magyar embert : (

A MAGYAR FOCI nem kilatastalan, nem nevetseges, hogy a tobbi jelzot mar ne is emlitsem!
Nagyon sok problema van a magyar fociban, de az ezek megoldasara tett torekvesek mellet eszre kene venni a rengeteg pozitivumot is, es nem csak mindig a negativumokat emlegetni.
En sok mindenbe nem latok bele, de nem valami fantaziavilag mondtja velem azt, hogy igenis tudunk most is jol focizni a sportag problemai mellett. En aranylag gyakran latom a magyar fiukat jatszani, es nem tevesztem szem elol, hogy fantasztikusam tudunk focizni. Bar nem konnyu a nezoknek eszrevenni, ha a riporter, ujsagiro beleszuggeralja mindenkibe, hogy mi vagyunk a legrosszabbak a vilagon. Pedig csak el kell hinni, hogy mi vagyunk a legjobbak. Mert tenyleg mi vagyunk.

kaanm

Nem tudom igy latatlanban es laikuskent megitelni azt a tanfolyamot. Ha valoban nem volt szinvonalas, az szomoru, de azert ha jol tudom, most edzokepzesben is tettek lepeseket, es nyilvan vannak ennel mar sokkal jobb edzokepzok.

Szerintem csak a puszta teny, hogy sokan elhiszik azt, ami igaz, es bizunk a focistainkban, es ok is biznak magukban, azt eredmenyezheti, hogy drasztikusan javulnak a nemzetkozi eredmenyeink.

Mert a problemak, gondok kozepette mar most mi vagyunk a vilag legjobbjai, ha ez meg eredmenyben nem is tud megmutatkozni.
Csak az a pesszimista, pocskondiazo media javitana legalabb egy minimalisat a kozhangulaton!
Mert en nem akarom oket bantani, es tudom, hogy a legtobb ujsagiro is ugyanugy szeretne magyar sikereknek orulni, de sajnos akarva-akaratlanul hatalmas (kezi)fekjei a focinknak. En legalabbis meg vagyok rola gyozodve.

RIA,RIA, HUNGARIA!!!!!