Matu Creative Commons License 2000.06.21 0 0 144
Hát ez több mint elkeserítő. Most olvasom, hogy a tavalyi csapatból a a hátvédjeink aláírták a szerződést, ennek ellenére még vagy 2-3 hátvédet akarnak igazolni. Ez előrevetíti a "taktikát". Meg hát ez a gázfos nyomulás is kiborít teljesen. Menjenek a náthás p*csába!!! Most már én is azt mondom inkább szűntünk volna meg mert akkor nem mi lettünk volna a bűnbakok. Azt megfogadom, hogy ha egyetlen volt gázfosos játékost is az összeállításban látok és nem a Milinte, Gáspár, Udvari, Lévai, Csató, Fodor, Zombori, Lendvai, Németh, Bány, Gyurováth, Sipeki csapattal állunk ki (tudom, hogy 12 nevet soroltam fel!) akkor úgy veszem (ha így van ha nem) hogy a gázos muki lóvémentéséről van szó és nem fogok lejárni meccsre! Nem fogok ehhez a szarhoz aszisztálni. Majd akkor ismét elindulok, ha hozzáértők lesznek a klub vezetésében és legalább NBI-es szintű játokosok fognak játszani.
Az, hogy Győzőt nem engedik be a FTV-be azt jelenti, hogy IGAZA VAN. És ezzel a lépéssel elismerik ezt....
K*baszott de kib*szott ideges vagyok. A foci ott kezdődik amit láthatunk nap mint nap a TV-ben. Ha így folytatjuk akkor sosem fogunk odáig eljutni. De még csak a közelébe sem!!!!