Ariel_500
2024.12.02
|
|
0 0
545
|
Egyre ócskább a lábam
Februárban volt egy érfestés. "Nem gazdaságos megműteni" üzente a sebész. Szép, mi?
Két hete voltam kontrolon. Nem változott , mondta a dokinő
Megeresztettem egy káromkodást magamban, hiszen én érzem, ugyanakkor a csont-hangvilla teszt esetén semmit nem éreztem, míg korábban éreztem a rezgést
Azt mondja most a dokinő, kellene egy infúzió kúra
Aha! 12 év alatt kaptam eleget és most még ezzel hülyít
Köszönöm nem!
Hogy mi lesz nem tudom. Kezdem feladni a vívást a lábamért
Jobbakat!
|
Előzmény: othiss (544)
|
|