Ariel_500 Creative Commons License 2024.12.02 0 0 545

Egyre ócskább a lábam

 

Februárban volt egy érfestés. "Nem gazdaságos megműteni" üzente a sebész. Szép, mi?

Két hete voltam kontrolon. Nem változott , mondta a dokinő

Megeresztettem egy káromkodást magamban, hiszen én érzem, ugyanakkor a csont-hangvilla teszt esetén semmit nem éreztem, míg korábban éreztem a rezgést

Azt mondja most a dokinő, kellene egy infúzió kúra

Aha! 12 év alatt kaptam eleget és most még ezzel hülyít

Köszönöm nem!

Hogy mi lesz nem tudom. Kezdem feladni a vívást a lábamért

Jobbakat!

 

Előzmény: othiss (544)