Törölt nick Creative Commons License 2000.06.20 0 0 17
Elmentem!!! Mármint a Kis Salétrom utcába egyik haverommal. Szerencsénkre nem voltak éppen zsaruk (egyébként miért nincsenek Mo-n bordélyházak?. Sokkal átláthatóbb lenne az egész rendszer, ha valakit keresnek, arról nem is beszélve, hogy neked sem kell görcsölnöd), hamar megegyeztünk, majd irány a "szoba". Mocskos, büdös kis luk volt, valami elképesztően lerobbant környéken. A csaj nagyon jól nézett ki, kb. 18-20 között, feszes cicikkel, borotvált puncival. Ez az egy volt pozitívuma a dolognak, a környezet és az "időlimit" (15 perc) nagyon lehangoló volt. Ha nem engedi az egész testét simogatni, azt hiszem nem sikerült volna elmennem :-)) Azt bevallottam neki, hogy ő az első, és úgy vettem észre, hogy ez jól esett neki :-)) Jó volt, hogy nem voltam egyedül, mert azért a félsz bennem volt (haverom az utcán várt meg, ha mégis lenyúlnák az értékeimet). Mint írtam nem volt egy elemelő élmény, de kezdetnek nem volt rossz, talán már határozottabban tudom a következőt kezdeményezni. A jövő héten kipróbálom az országút mellett, de ha tudtok olyat, ahol hosszabb időt lehet eltölteni kultúrált körülmények között, nagyon várom.