figyu Creative Commons License 2000.06.16 0 0 45
Szia Zsu!

Koszi a reszletes magyarazatot! Azt hiszem, valami koztes allapotban leledzem evek ota:-) A torokules nem megy fel oraig, de azert rovidebb ideig kibirom. A negykezlabas allas es az ellenoldali patak felemelese soha nem volt gond... Szoval nem is tudom. Az ulessel az a baj, hogy az ulogumom illetve a farpofak alatti resz faj... Mostanaban meg a combhajlito izmom faj - ha szeken ulok - a terdelos szektol meg a derekam faj:-))) Na, tudsz erre lepni valamit? :-))) En mar nem... Ma voltam uszni es a hatuszast ajanlotta az uszomester is. Szoval ma haton tanultam... Kisse le vagyok eresztve, mert aprilis 28 ota vagyok allomanyban es allokepessegem, izomtonusom nulla... Szo ami szo, csak 42 percet tudtam uszni, de annak is a felet eldumaltuk a sraccal... Szoval kezdem osszeszedni magam, konditerem es ilyesmi csak szeptemberre van tervezve, akkor is csak ovatosan:-))) A gyogyfudot mar nagyon varom, mert azert a lepcson lefele csak hattal tudok menni, mert a jobb labammal nem megy a hajlitas, mint ahogy nem is tudok csaka jobb labamon allva labujhegyre allni... Szoval nem tokeletes, de probalom hejrehozni... Csak az az idegesito, hogy nem tudok sokaig ulni, pedi az amitas tekkknyikahoz az is kell, a tanitashoz meg allni kellene - de az is faraszt... Csak nem vagyok rokkant 37 eves koromra??? :((( FUCK. Szoval kuzdok, szerinted van ertelme? Vagy inkabb mennyire tudok helyrerazodni?

Udv: figyu

Előzmény: zsuzsa (38)