figyu Creative Commons License 2000.06.16 0 0 44
Szia Sfakutya!

Az Orszagos Idegsebeszeti Tudomanyos Intezetben voltam es kaptam egy egy oldalas zarojelentest, es ebben 3-4 sor csak az, hogy mit javasol a doki a hagyomanyos kezelesek kozul! EZEK ellenere NEM kaptam beutalot a normalis uton!!! Azt mondta a haziorvos, hogy o nem adhat, mert elvettek tole a beutalsi jogot, es atkerult a neurologiara. Ott azert nem adtak, mert elfogyott a keret(?) vagy ilyesmi, de majd a reumatologia majd ad. Ott azt mondtak, hogy azert nem adnak, mert nem vagyok megmutve, hova is gondolok, eloszezonban??? Na ekkor dobtam el az agyamat, mert en nem udulojegyet kertem, hanem gyogybeutalot!!! Ennyit a dokik es abetegek kozotti kapcsolatrol. Aztan szegyen ide-szegyen oda, elmentem egy orvos ismerosomhoz, elmondtam neki, hogymi is tortent, nem akarta elhinni. Volt egy ismerose a tb bekein belul, annak elmondta - az az ember is nagyon csodalkozott es ajanlott egy foorvost a megyeszekhelyen. Na o is csodalkozott, mikor meglatta a leleteimet es az MRI leletet es az idegsebesz ajanlasat. Nem akarta elhinni, hogy meg soha nem voltam beutalva... Aztan adott egy lapot, amit kitoltott a haziorvosom, aztan o is firkalt ra valamit es igy elkuldtem... Azota mar visszajeleztek, hogy teritesmentesen(!) jogosult vagyok az ellatasra, majd megirjak az idopontot! Szoval ezt nem ertem! Egy rohadt lapot miert nem tudtak itthon adni, miert kellett utazgatno, amikor menni es ulni is alig tudtam, es egyaltalan, mi a f@sz van itt? Szerinted?
Udv: figyu

Előzmény: Sfakutya (37)