Mirabolan Creative Commons License 2000.06.15 0 0 20

Kedves Biga!
-------------------
"Az egészében vett világ szempontjából valóban nem létezik sem gonosz, sem jó. Viszont létezik egy olyan, hogy karma. Amit te teszel valakivel / valamivel, azt vissza fogod kapni. Ezzel szemben azt tehetsz amit akarsz. Ha rosszat csinálsz,
az neked lesz rossz később, tehát ezért nem kifizetődő. Viszont Te döntöd el, mi a jó, és mi a rossz neked. Ha a világ szempontjából nem találtad el, úgyis meg fogod tudni"
--------------------

Én nem vagyok egy harcos hitvédô és ebben a topicban rövidre fogom.
A fenti idézet egy sátánistától való (Mi bajotok a sátánizmussal? 127.) Meggyôzôdésem, hogy valóban sátáni sugallat. Én nem is fogadom el semmilyen vallás köntösébe bújtatva.
Isten az, aki nem tud különbséget tenni a jó és a gonosz között? Aki nem igazságos? Aki tehát hazug?
Egy yógi kérdést én is feltennék: Kinek az érdeke, hogy összemossa, összekeverje, felcserélje a jót a rosszal?
Olvastam New Age-es, szellemvilágos könyveket is. Megerôsítettek a keresztény hitben.
Amirôl egy átlag nemkeresztény is úgy véli, hogy 'nagyon érdekes, kb. 60 százalékban' - hát az aztán nagy igazság lehet. Ennyi igazság a legdurvább pletykában is van.

Béke - Mir

Előzmény: Biga Cubensis (15)