Törölt nick Creative Commons License 2000.06.15 0 0 4279
Kedves Wazull,

Akkor az osszes harcmuveszeten kezdhetunk gondolkodni?

Aki tenyleg tud valamit, az biztos nem fogja mutogatni. Foleg nem a Jay Leno show-ban...
jaja:)

Tudas. En meg tok fiatal vagyok, meg mint emlitettem nem is a harc kedveert foglalkozom am ezzel, megcsak nem is akarok megtanulni harcolni.:) Ti tudtok landzsan forogni a hasatokkal?:) Vagy mikrobuszokat tologatni toroknak forditott landzsahegyel? (Nem izebol kerdem, hanem komolyan.)

Kedves Jibiki,

őőő, az a 10 eves vilagbajnok, az nem valami ovodakategoriaban legugyibb formagyakorlatos kissrac volt? Meg nem hiszem, hogy a Shaolin-templomokbol nyomolnuk formagyakorlat-versenyekre a kissracok. Oroszlanok Robert meg megrendezi a sajat Shaolin Chon-hop kuen szovetsegen (jo, nem az ove) belul a versenyeket, osztan ottan nyerhetett, nem? Ez miert olyan furcsa? Nem tom, pontosan mire gondolsz, de nem hiszem, hogy a Shaolin-templomok nagymestereit verte halalra kisujjal, es azert lett vilagbajnok:)))

(Anno, mikor meg nem is foglalkoztam ilyesmivel volt valami dokumentum film a shaolinrol, es ottan ilyen kisgyerekek fejen tortek diokat teglaval, ugy napi programkent (szoval nem ilyen extra edzes, meg most jol megbuntetem, vagy hasonlo stilus, hanem csak ugy,mert diot akart torni). Es ehhez az Oroszlanok Robertnek koze sem volt. Erdekes hely lehet az:)))) De szvsz el kellene oda menni, es akkor meg tudnank mondani, mi is van igazabol.:))

udv, Bekesseg,
Orltran

ui: Most akkor en vizfeju vagyok?:)))