Nan Creative Commons License 2000.06.14 0 0 17
Szia Igor,

bocs hogy beleszolok, de nem tudtam megallni.

En a Bibiliabol semmi jot nem tanultam, plane a megkulonboztetes tudomanyat,

Hat ameddig te kereszteny voltal...szoval... ha tovabb maradsz akkor talan.

Nem baj az onnallo gondolkodas, az jo dolog. Csak nem mindig eredmenyes. Meg van az ideje mindennek, a tanulasnak a megertesnek is.

Felre ne erts, en nem azt mondom, hogy a Te esetedben is ennek igy kell lenni, de nagyon sokan vannak akik valahogy nem foglalkoznak ilyesmivel, nem filozofalgatnak, nincsennek transzendens elmenyeik, csak elik a vilaguk. Olyan egyszeru emberek. Igy az Atya nem ul le mindenkivel "sakkozni", mert csak a bonyolultabb gyermekeivel van ilyen gondja.

A hierarhikus felepitesnek meg van egy nagy elonye. pl. nem hagy tul messze tevedni olyan dolgokban amit meg nem latsz at, nem ertesz. Ez is persze azoknak szol (bar nem csak) akik nem akarnak tanitoi szintig eljutni, meg azoknak akik csak tanulni szeretnenek, v. csak elni.

Erdekes, engem a keresztenyseg pont hogy gondolkodasra nevel. De megertelek, te meg a fegyelmezo gyakorlatoknal lemaradtal asszem.

Ha elmesz szakmat tanulni akkor az elso idoben odaallitanak a munkapadhoz, es azt mondjak, hogy csak reszelgess egy ideig, meg egyengessel szoget. Nem eresztenek azonnal a computervezerelt szerszamgephez.

Udv. Nan

Előzmény: vigor (14)