puszinyuszi Creative Commons License 2000.06.14 0 0 20
Szia Alfred22!
Szerintem, ha gyerekkorban valaki úgy lett tanítva, hogy a társadalmi normáknak megfeleljen, később sem kivetnivaló a viselkedésében. Nem gondolod, hogy a szocializáció során esetleg jót is tanulhat az a cigánygyerek?
Lehet, hogy egyszer túllépne a saját szülein, még vihetné többre is, mint lopás, csalás stb.
Az igazgatóra úgy értettem a dolgot, hogy nem fél a cigányok bosszújától? Én azért be lennék rendesen rosálva, főleg ha a tévében nyilvánosan is elmondom Őket mindennek.
Azért őszintén bevallva elég nehéz elképzelni a változást velük kapcsolatban. Én azért nagyon bízom abban, hogy ez a szennyes világ egyszer visszájára fordul. Jó kis mese, de hát...
Ez a rossz stílus bizonyos bélyeget is hagy rajtuk és akkor persze már nincs mit tenniük. Ne aggódj, én nem védem Őket, sőt engem is raboltak már ki, csak persze szemfüles voltam és visszaszereztem a pénztárcámat.
Vagy esetleg úgy gondolod, hogy meg sem fordul a fejükben, ami normális embernél azért elgondolkodtató, hogy "a gyerekem megkülönböztetést kap a suliban"? Lehet, hogy nem is akarnak olyanok lenni, mint a norma.
Na ennyi.
Csáó
Előzmény: alfred22 (19)