Rijswand Creative Commons License 2000.06.14 0 0 176
NA, ismet netkozelben.
Ugy gondoltam, hogy most majd szinesszagos beszamolot kozlok a Luzerni Saab vilagtalakozorol, de nem jutottam el odaig, mas elfoglaltsagok miatt :((

A magyar saab arak botranyosak, bar ez vonatkozik a tobbi hasznaltautora is...
Erdemes keresgelni a www.autoscout24.de oldalon, es osszevetni az arakat a hazaiakkal...

Alkatresz tema.Az en altalam ismert legolcsobb, es megbizhato forras:
www.scandix.de tudtommal postaznak Mo.-ra is.
Turbo, 900 as hoz 93 ig, felujitva 980 DM, ami nem rossz.Valto komplett , felujitva , cserere,2500 DM. Termeszetesen garanciaval, zommel gyari alkatreszekkel.
A katalogusuk pdf ben letolheto. (Ez itt a reklam helye:)
Ja es mondja meg vki a volvosoknak, h. VOLVO hoz is vannnak ott cuccok...)

JA es a www.auto-forum.de oldalon is csencselnek saab tulajok, szerintem meg lehet veluk faggyuzni a dolgot, MO.-ra valo elkuldessel..

BGC kerdesere: erdemes lenne utanananezni, tekintve h. joval olcsobbak Nemeto.-ban a regebbi Saabok, foleg ha jo helyen veszed.:)
Kerdes mekkora buntetovam van rajta - en vmi 70% rol hallottam - es milyen szigoruak a muszaki vizsgalatok, allitolag egy nemet TUV on atment auto mar nem felel meg csak ugy nekik...

BlackStar, a 4 ajtoson a hatso lampa testeleset megeltem egyszerketszer, kulon drottal letesteltem mindkettot a vazra vegul..
Nekem gumibakos felfuggesztesem van, bar ebbe allitolag mar hidraulikus jarna, de az elozo barkacsolo kedvu tulaj utan.....
Egy biztos, alkatreszt csak vegszukseg eseten szabad a hovatalos saab markakersekedonel venni...