BlackStar Creative Commons License 2000.06.14 0 0 174
No igen.
A B.B.-Tét.-K. úti kút az sájz. A JET szerintem jó, bár nem tú sokszor tankoltam eddig ott. A Mol érdekes stratégiát követ. Nem túl jó a benzinjül, és drága, de eddig még egyszer sem vertek át vagy próbáltak meg átverni Mol-kútnál, és a srácok is mindig jó fejek. Az Aral viszont a legjobb. Eddig akárhányszor tankoltam ott, mindig volt valami zűröm, pl kevés volt a pénzem, vagy egyáltalán nem volt nálam,(tudjátok, hülye vagyok) egyszer több száz! forintot engedtek el valahol nagyon messze, Kispesten, vagy nem is tudom, egy osztottpályás úttest mentén... (:. De a legjobb, amikor az ürömi Aral felé haladván, eleredt az áprilisi eső (idén volt egy óóóriási eső) és a kockaLadám (az orosz puszta musztángja) ablaktörlői a télen önkéntes nyugdíjba vonultak. Az esőtől viszont semmit sem láttam, így befonultunk fedett helyre, a kúthoz. Ott nem volt szabad hely, csak tankolós, az egyszem nemtankosat egy nagy Merdzsó állta el, biztos a tulajé. Mondom, bemegyek, megkérde, odaengednek-e. Bent a Merci gazdija azt mondta: 'Ja, bocs pajti, már odébb is állok...' Aszittem lenyelem a fejem. Odaálltunk, odajött a töltőkezelő segíteni, szóval megoldottuk, bár Kedvesem már nagyon unta, gyorsan összedobtam, ahogy éppen állt, és húztunk. Csak az egyiket tettem föl, és a motortengelyre ezért visszafelé járt, és a végállása függőlegesen volt. Szóval, segítettek mindenben, és még csak pénzt sem fogadtak el.

Egyébként, amíg Kedvesem Albertfalván lakott (tegnapelőttig :) ),addig a Fehérvári-Kondorosi sarki Aralnál tankoltam, meg az Dózsa György-i, és az Irinyi úti Mol-nál. Ezek jó helyek.

Előzmény: fargo (167)