Talia Creative Commons License 2000.06.13 0 0 322
Lehet, hogy ismétlés volt, de akkor miért nem látta senki közülünk előbb? Mellesleg, egész ősszel figyeltem az MTV1 és 2-t, mikor adják le, nem vettem volna észre??? Az se semmi, hogy koncertet hetfő délután egykor sugároznak - inkább nemmondok... A régi szép időkben ilyesmi szombat este ment.
Más. Még mindig várom az elejét!!!
A Szép holnap valami csodaszép benne. Én se szeretem a feldolgozásokat, egyiket se igazán de azt el kell ismerni, hogy ebből a dalból ez a leggyönyörűbb változat amit valaha, valaha, valaha - kérdésem, mi az a furcsa nyúlós, kicsit borízű hang amit a dal közben néha hallani? A harmonika hangjából csinálja valamilyen kütyü? Amennyire én értek a harmonikához, még ez is elképzelhető - de máskor meg normális hangon szól - rejtély... Ha valaki nem ilyen süket mint én, légyszi mondja meg. No és az a Hová megyünk... Ha becsukom a szemem, majdnem olyan mintha hegedű szólna. Meg a vokál az Olyan édes...-ben. Tragédia, hogy a Sed non est pax kimaradt. Annakidején lerágtuk, de ezzel nem lehet betelni. Kár hogy most láttam, mikor már az idei turné is megvolt ami még a tavalyit is felülmúlja, hogy tudtam volna ennek örülni egy évvel ezelőtt... Még így is :-)))
Tali
Előzmény: iudex (321)