laazlo Creative Commons License 2000.06.11 0 0 158
Hello BlackStar!

Csatlakoznék az észrevételedhez, amennyiben az elektromos kütyükkel szokott esetleg baj lenni: a 7 éves 9000-esemnél - amit már kerek 3 napja birtoklok - is már tapasztaltam egyet-s-mást. Nyilván azzal nyitottam, hogy elvittem egy (nem SAAB márka-) szervízbe a gépet, az elektromos tetőablak, a reflektor kapcsolója meg egy ajtó-nyitás jelző lámpi van kifeküdve. Érdekes módon ezekhez már nem akartak hozzányúlni, csak autó-elektro-műszerész kell hozzá. Amúgy, ez eléggé biztató, ha összesen ennyi hibája lenne 118 ezer km-nél!
Más: eléggé sok linket találtam a net-en, csak a Yahoo-kereső talált vagy 50-60 használható SAAB-os helyet! Elég sok szervezetbe lehet is regisztráltatni magát az egyszeri tulajnak, kár, hogy eléggé költséges ez a játék: pl. a brit club 33.50-et kér a háromnegyedéves tagságért, igaz, ezért állítólag küldenek egy "Driving SAAB" című újságot is. Tudtok-e valamit, miről is beszélnek, láttátok-e már a lapot? Sajnos, a trollhattani regisztráltatás is csak hitelkártyaszám megadással érvényesíthető...ezzel még várnék egy pöttyet!

Üdv mindenkinek, tetszik ez a pálya................

Laazlo

Előzmény: BlackStar (149)