mano6 Creative Commons License 2000.06.11 0 0 36
Huuu! Ti tényleg nagyon elszálltatok. Azaz igazság, hogy a kozmikus tudatban én sem hiszek, ehhez már túl realista vagyok. Viszont pár dolog eszembe jutott titeket olvasgatva, amit érdekesnek tartok.

Kutató pszichológusok vizsgálták, hogy tényleg lehetséges-e az, hogy az emberi agy nagyobb kapacitását kihasználva gyorsabban lehessen valamit a szokotnál megtanulni. Az jött ki, hogy NEM. Vagyis hogy ha valaki bevet különböző eszközöket, akkor amilyen állapotban tanult, ugyan olyan állapotban tudja előhívni. Pl. ha valaki magát belőve vágta be az anyagot, akkor a vizsgán kómás állapotba tudja előhvni.
Tehát ezek a csodamódszerek nem sokat érnek.

Viszont azt magamon is észrevettem, hogy vitaminos, fémeket tartalmazó készítmények tudják növelni a koncentrációképességet.

-Mi az optimális, több témában vagy jártas, de egyben sem "profi", vagy egy-kettőben profi másban "gyenge". -

Én személyszerint mindegyiket csodálom, de az elsővel még kommunikálni is lehet, ami nagy előny.

Most is egy vizsgára kéne tanulnom, de Ti szórakoztatóbbak vagytok, jobb itt csiholni az agyam :-)