figyu Creative Commons License 2000.06.09 0 0 14
Hello SF & KI:-)))

Kosz a jotanacsokat - szinte hihetetlen, hogy a netet normalis celokra is lehet hasznalni:-)
Mivel amitas tekkknikkkat tanitok, ezert napkozben allok es tok faraszt, aztan itthon ulok a gep ele, es nehany orat biztosan ittragadok... Aztan ha felallok, akkor fajok... Mostanaban nem, mert ulni sem tudok egy oranal tobbet... Ez nekem rokkantsag! Tenyleg, nem vagyok en jogosult a rokkant statuszra? :-))) Csak nem! Egyeni gyogytornan meg soha nem voltam, de nem lehet rossz, ha egy tuzrolpattant menyecske egyengeti az ember gerincet! ;-)
Uszassal az a baj, hogy nem igazan tudok, mindig elmerulok... (((-:Nagy a fajsulyom?:-))) Hatuszasnal ez nem jo... Mellben a fejem log ki, attol faj a hatam, ebbe a vizbe pedig belemenni, fejet belerakni... Szoval ez nem egy eletbiztositas:(((
Indian! Mi az az ujsag, ahol a szekekkel foglalkoztok? Neten van belole valami? A labdat probaltam a konditeremben, nem volt jo rajta ulni. Egyebkent a kondiban csak nyujtottam, tolodzkodtam, huzodzkodtam. Semmi gerincosszenyomo gyakorlat! Mozgasban az elet! NEM lehet tok eltunyulni, bar amikor faj, akkor semmi mozgast nem illene eroltetni...
MA lenni nagy meglepetes! Hetfon feladott levelemre ma megjott a valasz, hogy a betegsegem alapjan teritesmentesen vehetem igenybe a gyogyfursdo szolgaltatasait! Ezert kellett szopni, felesleges koroket es allat embereket gyozkodni, hogy EGY _normalis_ orvos beutaloja utan sikeruljon megkapni azokat a kezeleseket _amelyek jogszabaly szerint_ jarnak!!! Ennyit az EÜ rejtelemeirol es az orvosok lelkivilagarol. Koszonet minden normalis orvosnak! Csak gyogyulnek meg... :-))) MEG IS FOGOK:-)))
Ennyit mara, mar kezdek fajni... Ez a szek nem oke vagy meg nem vagyok teljesen jol:-)))

Udv: figyu

Előzmény: Törölt nick (13)