n.tomika Creative Commons License 2024.09.16 -1 0 65438

Reagálva mindenkinél. Korlátlan tmobilos előfizetés van,eddig mindenhol is működött,de itt sajnos nem úgy ahogy kellett. Igazából nem szoktam annyira rámenni a telefonálásra kint, hisz most az egész család együtt volt. A munka miatt vagy felveszem, vagy nem, extra nettel meg most nem számoltam. Hát kellett volna. Jelenleg folyamatban a telefon részszámlák kikérése aztán biztosító felé benyújtása. Ha korrektek lesznek akkor ok ha nem már menetközben egyeztettem az ügyvédemmel aki már akkor korrektül megfogalmazta a dolgokat de remélem erre nem kerül sor. Egyébként megkérdeztem kint az AXA biztosítót ajánlották. Elvileg 100.000.000ftig szólt a Biztosítás, de külön felhívtuk a biztosítót hogy az a csomag mit is ajánl és akkor már csak magyarázkodtak, úgyhogy ne kelljen senkinek hasonló helyzetben lennie hogy külföldön ahol a magán kórházak bármi árat kérhetnek,a biztosítónak legyen kitéve. Főleg ne a mapfrenak.

Hát mi se jártunk még sosem. De igyekeztünk jobb szállodákat választani. Sajnos most nem sikerült. Megmondom őszintén hogy nem is gondoltam volna hogy Törökbe így járhatunk. Lassan egy hete nincs jelentős javulás. Már azt hinnéd kutya bajod és újra megy a hasad. A gyerekeknek még mindig megy. Igazából Egyiptomot épp ezért nem mertem bevállalni a 2gyerek és a terhes feleségem miatt, aztán tessék. A royal wings nekem kívülről tetszett de a család 3/4e már járt benne vagy 15 éve, még fénykoràban, illetve egy két fullos helyen a soron. Őszintén szólva a dailya Elite tetszett de ott nem volt hely. A Delphi be grand is számításba volt csak ott épp annyi volt 7ejre mint itt 10 re. Úgyhogy úgy voltunk pihenni megyünk, inkább ráhúzunk 3ejjel, de pont annyit ültünk a szobába fo.s.va, hányva úgyhogy teljesen mindegy lett volna. Megmondom őszintén hogy szerintem nagyon elszálltak az árak. Főleg az utazást irodákat tekintve. Nem volt időnk többet szervezni de ha nagyon belemegyek szerintem nem sokkal többért lett volna már egy gyengébb Maldív is....ezt most csak viszonyítási alap miatt írom. Nyilván teljes más érzés, összehadonlíthatatlan a 2, de annyira drága lett szerintem hogy lassan megéri számolni. Egyébként a vásárlás, bazarozás kimaradt, utána jártam hogy van valami szombati piac, helyet is kaptam hová kell menni de végül maradt a szálloda előtti sor.