Liquid_FX Creative Commons License 2000.06.09 0 0 414
Ellátogattam az 576 sitejára, és elolvastam mégegyszer a Covboy távozását bejelentő hírt.
Így összeségében csak annyit tudok mondani, hogy gratulálok az uraknak, akik összehozták ezt a finom kis hírecskét, ilyen bunkó módon már régen láttam tálalni valamit. Méghogy "..az 576 ekkormegakkor jelenik csak meg, a Covboy miatt...":komolyan mondom, mint az óvodában a hülyegyerekek, akik beárulják az ovónéninél a pistikét, mert az elvette tőlük a kisautót. Legalább annyi tisztesség lehetett volna bennük, hogy az egészet normálisan, állítólagos bűnbak felmutogatása nélkül közlik- de ugylátszik ennek arrafelé még nincs meg a kultúrája. Szegény SzJVC tekintetében meg nem akarok prejudikálni, de komolyan gondolják, hogy ő a megfelelő ember a lap továbbvitelére? Nagyon rendes/korrekt emberkének tűnt az írásai alapján, de nem volt elmondható róla, hogy ő adta volna a lap arculatát- hiszen "csak" egy szimulátor "szakíró" volt, aki más játékleírást még soha nem csinált, nemhogy lapot főszerkesztett volna. Ennél már a boldogult emlékű Zolee visszahozása is jobb megoldás lenne, akkor legalább egyértelmű volna, hogy a tulajdonosbácsi vissza akar állni a régi reklámozós, mindenjátékszuper, legalacsonyabbszázalékakilencven vonalra...
Kiváncsi vagyok, mi lesz a következő számban- hogyan próbálják az olvasótáborral lenyeletni a békát... azt még mindenképpen megveszem.

üdv: liquid