figyu Creative Commons License 2000.06.07 0 0 5
Hello kopasz indian + mindenki:-)

Diagnozis egy fel oldal az idegsebeszeti zarojelentesben... Jobos LS. porckorong protrusio,
serv lathato az MR felvetelen, (jobb)labujhegyre nem tudok allni, es az also 4 porc degeneralt.
Roviden tan ennyi. A mutetet azert nem javallotta az idegsebesz, mert javulo tendenciat mutat
az allapotom - es szerinte tiz even belul kiszedhetne az osszes porcomat = toloszek... Ehhez
meg meg fiatalnak talalt:-))) 1994 februarjaban egy kabelcsatornat szereltem a suliban, es meg
nyomtam a falon, hogy bepattanjon - ekkor beszurt valami a hatamba - aztan annyi... Ugy men
tem haza, mint a lillehammeri gyorskorcsolyazok (derekszogben) csak nem olyan gyorsan...
Akkor hat het volt a betegallomany. Aztan elkezdtem uszni, kondizni (semmi emeles!!!) meg
fogyni. Egesz jol elvoltam, evente 1* - 2* befekudtem a gyogyhazba masszazsra. 1997-ben
munkahelyet valtottam, a heti negy edzesbol let heti ketto, tavaly novemberben bezart a suli
konditerme - es most itt vagyok. Lehet, hogy nincs osszefugges? :-((( Na, ennyi a kortortenet.
Kezdhetem elolrol az egeszet. De most sokkal komolyabban akarom csinalni! Nem lesz
fontos a gepterem, a dolgozatok kijavitasa... Elso az egeszseg... Jokor jut eszembe!?!?! :-)
Szoval arra varnek valaszt, amit a topicnyitoban felsoroltam (szek, agy, etkezes, beutalo...)
Tudsz valami jot mondani? Kaptam egy jogas konyvet, de azokat a gyakorlatokat akkor sem
tudtam volna megcsinalni, amikor "egeszseges" voltam:))) Kisse merev es kotott vagyok:-()
Udv: Kosz: figyu

Előzmény: Törölt nick (2)