FERENSZ Creative Commons License 4 napja 0 0 2730

DeAgostini Lada Granta kombi:


Mikor megjelent, kicsit csodálkoztam hogy ez nem-e volt-e már, de nem.
Csak hasonló.
Eredetileg ezek is épp börze előtti este futottak be a megrendelésbe, mivel láttam egy hirdetést egy eladótól és gyorsan lecsaptam rá.


Elsőre nekem furcsa hogy Granta mivel az eleje inkább a Vesta-ra hajaz, de igazából csak nagyon hasonló hozzá.
Szép a színe, jók a lámpák, szép a feketére pingált hűtőmaszk rajta a Lada logóval.
Igaz a nózinál a mocitetőn van egy pici öntvény hiba, de túlélem.
A mocitetőn az ablakmosó spriccek is ki lettek emelve és a tükrökön is meg lett csinálva az ezüstös rész.
Fentre kapott két tetősínt és antenna is került rá.


Hátul szép lámpákat kapott reális kialakításban, hasonló a Skoda Fabia lámpáihoz, de csak hasonló.
Szép a Granta felirat, a LADA felirat, kapott fűtőszálas hátsó ablakot fent egy kis piros féklámpa csík kialakítással.
A rendszám a szokásos újság neves kialakítás és a lökösben még a tolató szenzorok pötty mélyedése, valamint festése is meglett.
Külön jópofa a fekete alsó rész, az ezüst kipufogóval és jobb oldalon a kis vonószemes résszel, és a hátsó kerekek mögött lévő kis sárvédős kialakítás.


És akkor előkaptam hát a Kalina kombit, mely mondhatni majdnem ugyanaz a kivitel, mivel nagyon hasonló hozzá.
Persze orr részt illetően különbözik, de az A oszloptól hátrafelé, valamint a segge is - ahogy említettem - nagyon hasonló.