gdp Creative Commons License 11 órája 0 0 129332

Dr.Szabó V. László ügyvéd

"Adós 13M-t kér vissza régi FHB hitele van.

Olyan bírót kaptunk aki a tárgyaláson 2005-ös Ptk paragrafusokat kér ,hogy jelöljek meg. Kérek rá pár perc szünetet , nem adja meg.

Az alperes MBH Banknak pedig -amikor nem tud a kérdésre felelni - helyette megválaszolja, hogy az elévülést mikortól kérje.

Amikor észrevételt teszek, hogy a bíró a kérdéseit a hiánypótlásban is feltehette volna megbírságol.

Amikor a C520 helyett 502-t mond és kijavítom újra megbírságol.

Nem érti, hogy mitől nem kötelmi igény a követelésünk. Összekeveri az elsődleges és a harmadlagos kérelem számait.

A keresetben kértem , hogy minden jegyzőkönyvet elektronikusan küldjön meg.

A tárgyalás után 3 héttel sem küldi meg.

Beadványt írtam, hogy szeretném megkapni.

Augusztus 13-án küldi meg de azt is e-mail-ben és nem elektronikus úton Ügyfélkapun keresztül tehát nem is kéne tudnom róla.

A leírt jegyzőkönyvben persze nincs semmi ,hogy miért bírságolt meg csak annyi, hogy észrevételt tettem és zavartam a tárgyalást.

Az adóssal egyeztetve elálltunk a pertől újra beadjuk.

A bíró felhívta a bankot ,hogy nyilatkozzon hozzájárul-e az elálláshoz.

A bank csak azzal a feltétellel ha a ügyvédi költségét az felperes megfizeti.

Közöltem az ügyféllel, hogy ha nem fizeti meg a banki költséget akkor megy tovább a per.

Már megírtam az eljárási kifogást és és a bíró kizárási indítványt.

Az adós azonban úgy döntött álljunk el mert ezzel a bíróval nem érdemes végigvinni az ügyet.

Csak azt sajnálom, hogy a bíró elleni töltény a tárban maradt.

Valamint ha bukunk is elsőfokon a másodfok helyretette volna.

Csapataink harcban állnak."

 

Tudni kell, hogy az MBH-t Mészáros  nevére íratta Orbán. Tehát Fidesz érdekeltség lett. Ezt szolgálja ki az elfogult, esküjét megszegő alkalmatlan bíró!