Toilet Duck Antilimescale Creative Commons License 3 órája 0 4 57263

Az ellenzéki polgármestert választott településeken élő, a megválasztott polgármesterre szavazó polgárok akkor gondolkodnak helyesen, ha a településük elleni kormányzati büntetőintézkedésekre úgy tekintenek, mint annak bizonyítékára, hogy június 9-én helyesen szavaztak. Egy olyan hatalomra ugyanis, mely magyar és magyar között politikai pártállása alapján különbséget tesz, mely magyarokat a leadott szavazatuk miatt büntet és másodrendű polgárrá nyilvánít, értelmes és tisztességes magyar ember csak nemmel szavazhat. Egy ország települései és polgárai között a választás eredménye alapján különbséget tenni semmivel sem kisebb nemzetellenes bűn, mint a nemzeti, vagy vallási hovatartozás alapján történő megkülönböztetés. A Paks és más ellenzéki polgármestert választott település elleni pénzügyi büntetőintézkedések Orbán aljasságának, gátlástalanságának, frusztrált embergyűlöletének és magyarságtudat-hiányának újabb bizonyítéka. Ezek a büntetőintézkedések éppúgy az orbáni kormányzás nemzeti közömbösségét és hazafiatlanságát bizonyítják, mint az ország elgyarmatosításán és a kínai és orosz érdekek feltétel nélküli kiszolgálásán alapuló idegenszívű külpolitika. Legyen tehát minden magyar polgár büszke arra, ha június 9-én nem az Orbán-párt katonájára szavazott, és ellenzéki elkötelezettségünk megerősítésével üzenjük meg a romlott hatalomnak, hogy a becsületünk és a szabadságunk nem eladó. Számunkra ugyanis - velük ellentétben - nem a pénz a legfőbb érték.

Annak a paksi polgárnak pedig, akinek akár csak egy szemernyi kétsége is lenne a tekintetben, hogy helyesen döntött-e akkor, amikor június 9-én Heringes Anitára adta a voksát, azt javaslom, nézze meg a korábbi polgármesterrel készített interjút, melyben ez a szerencsétlen, szánalomra méltó kis Orbán-katona zavarodottan kijelenti, hogy egyetért a városát sújtó orbáni büntetőintézkedéssel. Még ahhoz is gyáva, hogy a kormányzattal szemben kiálljon azon város mellett, melyet vezetett.  Ilyen emberre értelmes és tisztességes magyar ember nem szavazhat.(videki prokator)