Maci
2000.06.03
|
|
0 0
2
|
Ha nincs saját üzlethelyiséged, mindenekelőtt azt kell kisakkozni mekkora forgalomra számíthatsz, mekkora profittal számolhatsz, nehogy a bérleti díj elvigye a hasznot. Hol lesz a bolt, van-e ott forgalom, vagy csak elhúznak az emberek előtte. Ez fontos, mert ha csak az autóból vagy buszból csodálkoznak hogy jé nyílt egy bolt, de nem tud megállni, akkor gáz lesz. Helyileg hol lesz Bp vagy vidék? Az nem mindegy szerintem, mást várnak az emberek falun, és mást a városban. Erre biztos ad majd valami eligazítást Éva vagy Komárom. |
Előzmény: gbrl (1)
|
|