Dermice
2024.07.17
|
|
0 0
83
|
Szalay Ferenc:
"Tisztelt Szolnokiak!
Az elmúlt időszakban számos jelzés érkezett hozzám és a Sportcentrumhoz a Véső úti strandfürdőből a szabályokat betartani képtelen, rendbontó látogatók kapcsán.
A vezetőséggel és a rendőrséggel egyeztetve megtettem a szükséges lépéseket a fürdő biztonságos használata érdekében.
A jövőben a rendőrség biztosítani fogja a sűrűbb jelenlétet, a létesítmény állandó felügyeletét pedig egy biztonsági szolgálatra bízzuk, akiknek felhatalmazásuk lesz a renitensek azonnali és végleges kitiltására a fürdőből.
A felújított strand a pihenni vágyó szolnokiaké, azoké, akik képesek a hely házirendjét, szabályait betartani, akik ezt nem tudják megtenni, azok ellen határozottan fel fogunk lépni a jövőben!" |
|