Dermice Creative Commons License 2024.07.17 0 0 83

Szalay Ferenc:

 

"Tisztelt Szolnokiak!

Az elmúlt időszakban számos jelzés érkezett hozzám és a Sportcentrumhoz a Véső úti strandfürdőből a szabályokat betartani képtelen, rendbontó látogatók kapcsán.

A vezetőséggel és a rendőrséggel egyeztetve megtettem a szükséges lépéseket a fürdő biztonságos használata érdekében.

A jövőben a rendőrség biztosítani fogja a sűrűbb jelenlétet, a létesítmény állandó felügyeletét pedig egy biztonsági szolgálatra bízzuk, akiknek felhatalmazásuk lesz a renitensek azonnali és végleges kitiltására a fürdőből.

A felújított strand a pihenni vágyó szolnokiaké, azoké, akik képesek a hely házirendjét, szabályait betartani, akik ezt nem tudják megtenni, azok ellen határozottan fel fogunk lépni a jövőben!"