Mr.DanaXI Creative Commons License 2024.07.08 -2 0 68033

Az a baj ezekkel a "rohadt" extrákkal , hogy összezavarják az ember fejét ..    Gondoltam veszek egy Dynamicot    2009 es 1.4 executive után   99 Le  - helyett 130 ..  meg jól is néz ki stb,

Így nem is gondolkodtam az 1.3 osakban ..    ( Igazából 1.8 civic et 142 Le akartam - 3 db Jazz után , de ez hosszú )    Mondom végülis ott a 130 Le rős Jazz  ha nem is civic , de azért nem rossz .. Volt is szerencsém kipróbálni egyet .. hát valóban nem egy civic -  de ezt most hagyjuk , viszont nézem ezt hogy manual klíma pl , hát már a 2006 os Jazzembe is digital volt ..  És akkor tűzetesebben megnéztem az 1.3 osakat és az elegance sokkal felszereltebb  ..   ami most nekem a 3 legérdekesebb  az ugye a klíma.  aztán a hátsó sötítített ablakok és az állítható anyósülés..   aztán ott van még a kulcsnélküli indítás - tolató kamera..    Ezek nem annyira fájó dolgok - de ha összeadom ez már 5 extra !!!    És akkor persze már gondolkodik az ember ..   Hogy 1.3 bol már 2019 es is elérhető azért az árért - kicsit kevesebbet fogyaszt ...    etc