Sepi Creative Commons License 2000.06.01 0 0 433
Sziasztok!

Nagyon uj vagyok meg a Torzsasztalon, de ezt a topicot olvagatvan ellenallhatatlan kenyszert ereztem, hogy regisztraltassam magam.:-)
Tavaly osztol tartozom en is a futobolondok taboraba. Mit ne mondjak rentgeteg hasznos otletet vettem ebbol a forumbol.
A kezdeti heti 1-2 futas utan ma mar 4-5 alkalommal futkarozok 35-40 neha tobb kilometert.
Jelenleg 4:30-as idoket produkalok kilometerenkent kb. 10 kilometerig de utana kisse lelassulok meg.:-))
Mint latjatok mar elegge megfutobolondultam.:-) De abbahagyni mar nemigen tudnam es nem is akarom. Olyannyira erot vett rajtam az orulet, hogy belefogtam egy magyar nyelvu futas temaju honlap fejlesztesebe. Meg csak UNDER CONSTRUCTION a dolog de mar gyulik az anyag rendesen. Most eppen edzesterveket veszek at a Runnersworldrol es magyaritom oket, de tervezek kepes cipoismertetoket, linkgyujtemenyt, FAQ-t meg miegymast. Minden otletet szivesen fogadok. (Az oldal teljesen free es nonprofit.)

Egyebkent par het mulva kezdem a felkeszulest az oszi NIKE felmaratonra Pesten. Kozben meg indulok egy 10 km-es minimaratonon itt Helsinkiben. Indul valaki kozuletek a NIKE-on ?

Udv.

Sepi
a nagyonbolond