Caprice
2000.06.01
0
0
topiknyitó
Virágboltot szeretnénk nyitni, de fogalmam sincs, hogy kezdjek hozzá. Érdekelne az adószabályok, meg minden olyan - virágnagyker, tapasztalatok - ami segítségével hozzákezdhetnék.