Vek0l Creative Commons License 2024.07.03 0 0 10198

Szerintem nagyon rágörcsöltél erre a témára.

Valahogy fel kell oldanod a most kialakult gátlást is. Mert már nem csak a pisi ami miatt ellenérzés van benne, hanem mert nem sikerült a csúcsra juttatni. Ez valószínű hogy amiatt volt mert végig azon agyalt, nehogy pisi legyen belőle.

Próbálj meg kicsit távolabbról indítani, nem pedig belecsapni a lecsóba. Én elhiszem, hogy alig várod, hogy a zuhatag az arcodra csorogjon de ez igy nem fog menni.

Én azt csinálnám, hogy először csak egy sima masszázst adnék neki valamilyen finom olajjal. Semmi több.

Aztán mondjuk másnap megint. Utána lehetne kicsit többet, mondjuk a masszázs közben kis punci vagy csikló simogatás.

Aztán később többet foglalkozni a puncival, akár ujjazni is. Aztán még többet simogatni és ujjazni, ha látod hogy élvezi akkor akár belenyalni is, de csak kicsit. Később többet. Ha élvezi akkor ugyis akarni fogja, hogy folytasd.

A megbeszélés és a hosszas könyörgés szerintem a legrosszabb út. A jegelés se a legjobb mert később nehezebb lesz felvenni a fonalat.

Olajnak ajánlom a szőlőmag olajat. Természetes és nem okoz irritációt a puncinál sem, ha esetleg olajos kézzel játszol vele.

 

 

Előzmény: turha.perselainen (10196)