Ulrich_von_Lichtenstein Creative Commons License 2024.06.15 0 0 15889

Folytatás:

16:18

Nagyon örülök, hogy néhány pontot szereztem, már ez igen menő volt, legalábbis én így látom... Különösen az ilyen ellenféllel szemben, aki nagyon jó vívó [1]...

Szervező: A sinai vagy 20 cm-rel hosszabb, mint a japán féder (katana-féder)... Nekem úgy tűnt, hogy néhányszor hiányzott ez a 20 cm...

Kendós: Lehetséges... A testem automatikusan reagált az adott helyzetekre... Ismeri azt a távolságot, amin már hosszú ideje vívok, magától "repül"... Nehéz azonnal átállni (egy másik távolságra)...

Szervező: A szablya mint fegyver meglepett-e téged?

Kendós: Igen. Vele szemben nehezebb vívni... Gyakorlatilag olyan mint egy kígyó (még a kezével is mutatja)... Ravasz helyzetekből tud támadni, nehéz lekövetni... Mi megszoktuk, hogy állandóan kontroll alatt tartjuk a másik sinait... Nagyon sok olyan technika van arra, hogy kontrolláljuk azt... Ezzel a fegyverrel sokkal nehezebb volt ezt megvalósítani... érezni a másik fegyvert...

Szóval, egy kellemes élményről számolt be nekünk a kendós, semmi csalást nem említett.

Az "orbitális csalás" meg végképp felejtős.

1. Ugye emlékszünk még arra, hogy 2-3x megnyerte a Swordfish női szablya versenyszámát ;-)

Előzmény: Ulrich_von_Lichtenstein (15888)