Kamikaze75 Creative Commons License 2024.06.10 -3 3 882149

Üdv. Mindenkinek!

Egy nagyon izgalmas , fordulatokban néha drámai gazdag futam volt a kanadai nagydíj! Már tényleg kezdtem temetni az évet szezon elején. Ez a futam remélem nem kiabálom el 4 csapat is esélyes lehet a további futam győzelmekre.

Red Bull Max Verstappen sokadjára bizonyította hogy nem csak kényelmes pole-ból lehet győzni lenyűgöző teljesítmény!

Perezt kirúgnám év végén , fejben nagyon szét van esve , nem fér bele ilyen ingadozó teljeítmény.

McLaren ,  Norris és Piastri , kijelenthető szerintem a mezőny legerősebb párosa, nagyon szurkolok nekik , ahonnan elindultak tavaly le a kalappal.!Gyors autó gyors nem szívbajos pilótákkal , nagyon szimpatikus csapat!

Ferrari , Leclerc , Sainz felemás érzések, nyilván elcseszett hétvége de ettől függetlenül erősnek tűnik a Ferrari bár akad pilóta hiba itt-ott

Mercedes , Russel , Hamilton hát kíváncsi vagyok hogy csak ezen a pályán jött ki a tempó vagy lesz folytatás. Annak ellenére hogy Russel rendszeresen veri Hamiltont időmérőn , futamon most több hibát is vétett Russel , Hamilton szépen feljött ha ráérez újra az érzésre akkor és az autó tényleg jó lesz akkor ő is ott lesz a győzelmekért.

Tehát soha rosszabbat várom a következő futamokat!