Babetta anyo Creative Commons License 2024.06.03 0 0 113669

Itt a topikban párszor volt, aki szóba hozta, hogy milyen régi sorozatokat néz (Dallas, Columbo és tsai, nagynevű sorik inklúzív): hát én megmondom őszintén, nagyon kevés az, amit ma újra tudok nézni.... De szvsz ennek nem csak a régi sorozatok minősége az oka: pl. könyveket is sokkal másképp olvasok. Épp az utolsó olvasmányomnál rettentem meg, hogy mennyire nem tudok már koncentrálni: egy tudományos ismeretterjesztő könyvet olvastam, ami még jó és érdekes is volt, időnként mégis simán elkalandozott a figyelmem, pláne ahol elkalandozott a szerző (aki, mint szakember nyilván szívesen, hosszan és sok mindenről beszél, ami az adott témával kicsit is összefügg) vissza kellett lapoznom, mert olyan voltam, mint Leslie Nielsen a Csupaszt pisztolyban, amikor az ügyön gondolkozik séta közben és egyszer csak egy hegytetőn találja magát Los Angeles felett és azt sem tudja, hol van...

Jó sorozatokba, amiket anno kedveltem inkább belenézni tudok. Mondjuk egy House ismétlésbe (az esettől függően). Kivéve az irodalmi feldolgozásokat: Büszkeség és balítélet sorozat, Abigél, Vuk mondjuk bármikor jöhet.... de ezek nyilván egészen más igényességgel készültek.

Előzmény: Racilaci (113666)