fitosi Creative Commons License 2024.05.29 -8 1 881713

 Malajziában az F2001B-vel mentek, az nem sokat árul el az F2002 teljesítményéről

 

Az mindegy, azzal nyertek az első futamon is majd 20 seccel. A lényeg az, hogy már a második futamon kettős Williams győzelem született, ahogy ez sem, úgy az általad felhozott RB győzelem sem tompította a két dominanciát. Más kérdés, hogy megpróbálod bagatellizálni a Brawn domiját, a fene tudja, miért. Button nem lesz nagyobb se így, se úgy.

 

Nehéz kérdés, 2010-ben Vettel nem brillírozott, sőt dobálta a pontokat

 

 

Több győzelemt bukott műszaki hiba miatt, melyek Alfnál landoltak. Egy-két hibája volt, az belefért, dehogy Button nem lett volna olyan gyors, az világos, mint a nap.

 

Ugyanakkor én meg abban vagyok biztos, hogy Button 2009-et hozta volna a RBR-rel 

 

Szerintem nem, és ezt a domis Brawn szenveedés bizonyítja egy kiégett Bari mellett. Webbo ellen nehezebb dolga lett volna.

 

2018-ban közelebb lett volna a Ferrarival Hamiltonhoz (még ha nem is nyert volna biztosan).

 

 

Na ez meg már tényleg trollkodás. Hogy lett volna közelebb, ha Vettel fél távig előtte volt? :D

Meg neki besorolták volna Rajkót vízhordónak? Vagy a Ferrari nem ment volna félre a fejlesztésekkel Spa után? És akkor vegyük oda azt is, hogy Vettel alapból gyorsabb Buttonnál. Hát Button képes volt kikapni Baritól csapattársként:))

 

 

 

 

 

Előzmény: Inner Circle (881676)