kavicsos1964 Creative Commons License 2024.05.25 0 0 41499

De ezek egyik se gyári csomagolás ahogy látom ha megváltoztak nem csodálom ! De azt is írtam hogy erről már volt szó régebben, és itt írogatók közül írta valaki hogy ilyeneket vizsgált hivatalból ! A szine se biztos hogy a megjelenésekor kék volt akár a gyártó is változtathatott valamit rajta . 15 éves gombaölőm van ami gyári csomagolású volt  ki akarták dobni  kukába és elkértem azon semmi változás még az állagán se látszik . Igaz az csak gombaölő . Vegyész nem vagyok csak épp szegény ahhoz hogy állandóan 3 szoros áron vásároljak új vegyszereket ez van, én azt se mondom hogy mindenki így tegyen de jelenleg logikailag ez van ami járható út . Vagy kivágom a fákat ! Pár országban és kétmillió földcsikon keresztül mentem és nem láttam seemi olyat amitől itt megpróbálsz megóvni minket, pedig ott még ennyire se tanultak az emberek mint felénk és a boltban az 1 kategóriából is annyit veszel és olyan dózisban szórod ahogy tetszik és senki nem fog szólni hogy ne tedd ! Csak hogy tisztában légy még a magyar földeken is csalnak nem kicsit ! Megkérdeztem az uborkásokat miért nem peronoszos az uborkájuk amikor csepektetővel öntözik és 2 naponta szedik ? Tudod mi volt a válasz két naponta permetezik gombaölővel az szerinted hogyan jár le ,sehogy ,oszt kozerv lesz belőle ! ((::!! Akik ítt írogatnak már csak nem olyan tájékozatlanok hogy hülyeséget csináljanak, amikor már 100 szor le lett írva hogy méreg és be kell tartani az előírásokat és az ajánlásokat is hogy csak 2 szer permetezzünk amire az van írva egy tenyész időben ,mert magunkal cseszünk ki ha nem ezt tesszük . És még pont te vagy a példa hogy te sem teszed hogy a legkisebb kiszerelést veszed ((::!!

Előzmény: The Dark Side of the Moon (41492)