kemosabe Creative Commons License 2000.05.26 0 0 385
Sziasztok Futobolondok,

Mar egy ideje olvasom ezt a forumot, de eddig nem szantam el magam a hozzaszolasra. Tetszik, hogy itt sok mas forummal ellentetben nem marjatok egymast, a legkor igazi sporttarsakhoz melto.

Magamrol annyit, hogy ket eve kaptam ra a rendszeres futasra, ezt azota sem tudom abbahagyni. Telviz idejen a Margit-szigeten szoktam cirkulalni, nyarviz idejen pedig foleg a Harmashatar-hegy kornyeken. Elhataroztam, hogy iden - eletemben eloszor - lefutom a maratont. (Tudjatok, a 2000-res feliratu polo miatt. :-)

Azt meg tudjatok mondani, hogy a Margit-szigeten hol fut az 5350 meteres utvonal? Foleg az eszaki reszen nem vagyok biztos benne, a sziget deli resze eleg egyertelmu.
Veletek nem szokott elofordulni, hogy masok ertetlenul kerdezik: "Mi a jo a futasban?" Mit lehet erre felelni? Aki nem fut az ugysem erti.

Fut valaki rajtam kivul Mizuno cipoben? Milyennek szamit? En meg vagyo elegedve vele, de nincs osszehasonlitasi alapom. Az is lehet, hogy a tobbihez kepest olyan, mintha strandpapucsban futnek.... (Ez azert nem tul valoszinu.)

Udv, Kemo