Dobcsi Creative Commons License 2000.05.25 0 0 54
Sziasztok!!!

Kissé hosszú leszek, mert 2 napig nem tudtam jönni. Azért mert eladtam a gépem és ma jött meg az új gép. (szokatlan is a billenytyűzet...:))

Na sorban:

daimlerb:

Fakormányt ne vegyél, mert 20 ezer forint, amelett meg belelóg a km/h órába. Nekem ingyen se kéne.

Prac:

Nekem is 2400es diesel van. 140el rendszeresen megyek vele. 120nál még egész dinamikusan gyorsul.

A clubról:
Az kérdezitek ki lehet kulb tag. Nos ezt én úgy határoznám meg (mint topic nyitó) hogy az akinek w123-asa van, vagy tervezi vásárlását.
Na okay?
A B.almádi nagyon tutti, ugyanis rendszeren minden évben eltöltök ott 2 hetet.
Benne lennék egy nagy találkozóban.
A www.w123.hu domain-t megvehetjük, de mivel ez nem lesz túl jövedelmező lap (inkább hobby) akkor miből fiztetjük?
Nekem az is jó ha összedobjuk, de azt meg technikailag hogyan oldjuk meg? Mellesleg én miskolci vagyok. Itt található az ország egyik legtuttisabb w123-as szerelője (Sallai). Semmi mást nem szerel csak 123ast, a műhelyében mindig vagy 10-15 db ott áll. Mindent korrekten megcsináltak fillérekért.
Na most ennyi :)
Mostantól megpróbálok mindenre reagálni, mert így nem tudok mindenre kitérni hogy 3 nap alatt összegyült x hozzászólás. Mostantól itt leszek. Csináljunk honlapot, szervezzünk találkozót, stb. Én mindenben benne vagyok. W123 rulez :))

Dobcsi.