Prac Creative Commons License 2000.05.25 0 0 53
Hát, túl az első 50 hozzászóláson :-)

Hpg!

Nem gond, csak igyekezz a B-jogsival - :) -. Mellesleg én is csak most érettségiztem (bár a suli egy évvel tovább tart, mint a többi). Azért szorítok a jogsihoz ( :) ).

Daimler!

Én is néztem, ezek az ökör németek milyen bagóért szórják a 123-kat (én láttam 200 DM-ért is, bár az elég gyenge volt, de egy TRABANT ára!!!). A motorban ilyesmire saccoltam. Nincs is gondom a 2400-as motorommal, csak az, hogy autópályára nem nagyon merem kivinni, a 120-as átlagot is csak pihegve tudja tartani (na nem is nyomom neki annyival), egy előzésre akkor pedig végleg nem nagyon van erőtartalék. Szóval szeretnék rajta erősíteni (autót cserélni nem nagyon akarok, szeretem az "öreg hölgyet").
Ezeket az opciókat ajánlották, kíváncsian várom véleményedet:
- 3000-es dízelmotor - 150e HUF beépítéssel, de beszámítanák az én motoromat is (mondjuk saccoljuk 40, vagy 50e-re) => 100e HUF
- valami VW TDI turbója, vagy ilyesmi: 50e + 40e a beszerelés, de erről csak hallottam, nincs rá konkrét ajánlat
- 5 sebességes váltó (most 4-es van benne): 35e körül => kisebb fogysztás, picivel nagyobb végsebesség (állítólag)
- Újabb 200D motor???? (erről még nem tudok, de jól hangozna, nem tudom mennyiért vesztegetnek ilyet
- Benzinmotor? NEEEEEEEM! azt azért nem - ilyen benzinárak mellett :(

Na üdv
Prac, a sokatpofázó