Hpg Creative Commons License 2000.05.25 0 0 52
Parc:

Nekem sem tisztázódott még teljesen, hogy mi a különbség a /8 (strichacht), a W114 és a W115-ös között, de azt hiszem, hogy semmi. Talán a 114-esnek nagyobb a lökhárítója. Szerintem is nagyon szépek, majdnek megvettünk egy vajszínű 200D-t, (115), Sok krómmal, ál-küllős kerekekkel, hihetelen jól nézett ki, és hihetetlenül nagy volt. Ezzel kapcsolatban ajánlom a www.v-d-h.de címet. Balmádi nem rossz, mert Bszárszón van szállás lehetőség.

Csak hogy ne legyen az utolsó pillanatban meglepetés, még a B forgalmi vizsgám hiányzik a jogsihoz, az autó meg még pláne nincs meg, csak egy éve akarjuk megvenni, de könnyen lehet, hogy MB 207D kisbusz lesz belőle, mert ebben 240 D motor van, és azért könnyebb vele pénzt kereseni a fenntartásra.. (Még gimnáziumba járok.) Szóval nem akartam összedönteni az eddig kialakult képet, de az ötletet erőteljesen támogatom, és biztos vagyok benne, ha nem elsőre, másodszorra biztos 123-mast fogunk venni. Az ingyenes honlap tényleg jobb lenne, így még több, esetleg külső támogatót lehetne találni. (Esetleg szerelők, stb..) Szóval szervezkedjünk csak tovább.

Igazságosztó hol vagy?? Rád is szükség lenne a klubban, hát de most nem??

HpG

Előzmény: Prac (47)